wulkanizacja 24h

ul. Antoniego Słonimskiego 13 92-611 Łódź Tel :+48 796 310 680

  • Wymieniamy opony u klienta !

  • Obsługujemy pojazdy ciężarowe na miejscu zdarzenia

  • Średni czas dojazdu do klienta na terenie łodzi to 21 min !

wulkanizacja 24h

Na drogach w Łodzi i w jej okolicy każdego dnia dochodzi do uszkodzeń ogumienia, dlatego wychodząc naprzeciw temu problemowi, otworzyliśmy w Łodzi mobilny oddział wulkanizacji 24h. Dzięki tej usłudze możemy dotrzeć do klientów i udzielić im pomocy drogowej w miejscu awarii. Jesteśmy na wezwanie przez cały tydzień 24h na dobę.
  • UUJ 🚨 Wulkanizacja mobilna 24h Łódź oddział a1
  • ul. Antoniego Słonimskiego 13
  • 92-611 Łódź
  • Tel:+48 796 310 680

Jak oceniają nas klienci ?

Jak oceniają klienci wulkanizację mobilną ?
Jak oceniają klienci wulkanizację mobilną ?

1 / 5

Ostatnio dodane oceny

Czemu wulkanizacja 24h ?

wulkanizacja 24h

W Łodzi działamy już od wielu lat i w przeciągu tego czasu poszerzyliśmy działalność pomocy drogowej o nowe usługi, między innymi o wulkanizację 24h. Łódź to jedno ze strategicznych miast na głównych trasach północ-południe i wschód-zachód, dlatego uruchomienie usług wulkanizacji działającej 24h na dobę było wręcz koniecznością. Trafiliśmy "w dziesiątkę" o czym świadczy codzienna ilość zadowolonych klientów.

Co możemy dla Ciebie zrobić w mieście łódź ?

Łódź

W trosce o klienta, jego czas i finanse rozszerzyliśmy naszą usługę wulkanizacji o serwis mobilny. Przysłowiowa „guma” może przydarzyć się każdemu, ale nie wszyscy potrafią i mogą sobie poradzić z tą awarią. Jak poradzić sobie w takiej sytuacji? Pomoc Drogowa UUJ w Łodzi ma innowacyjną usługę w postaci mobilnej wulkanizacji z dojazdem. Dzięki temu krokowi, jesteśmy w stanie wykonać naprawę lub wymianę koła na miejscu zdarzenia, bez potrzeby holowania samochodu do warsztatu.

Wulkanizacja 24h w Łodzi.

Jako przodująca Pomoc Drogowa w Łodzi nie mogło zabraknąć w naszej ofercie wulkanizacji całodobowej. Na rynku łódzkim działamy już od wielu lat, dlatego wulkanizacja 24h była idealnym uzupełnieniem naszej oferty. Dzięki niej jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa na drogach województwa łódzkiego.

Często zadawane pytania