Autopomoc 24h Łódź

ul. Targowa 51 3 Łódź Tel :+48 796 310 680

  • Średnio na ternie Łodzi dojeżdżamy w 11 minut

  • Obsługujemy pojazdy ciężarowe

Autopomoc 24h Łódź

Łódź to stolica województwa łódzkiego, a dookoła miasta rozciąga się sieć dróg krajowych i ekspresowych, tym samym czyni to miasto idealnym centrum wypadowym dla autopomocy. Dla nas Łódź to miasto rodzinne i zależy nam, aby było w nim bezpiecznie. Założyliśmy firmę Autpomocy UUJ i od ładnych paru lat dbamy o kierowców naszego miasta i przyjezdnych. Doświadczenie, jakie zyskaliśmy przez te lata wyniosło nas na lidera autopomocy w Łodzi, jednak nie spoczęliśmy na laurach, stale poszerzamy naszą flotę pojazdów i kwalifikacje pracowników.
  • UUJ Wulkanizacja 24h Łódź oddział centrum
  • ul. Targowa 51
  • 3 Łódź
  • Tel:+48 796 310 680

Jak oceniają nas klienci ?

Jak oceniają naszą autopomoc klienci ?
Jak oceniają naszą autopomoc klienci ?

0 / 0

Ostatnio dodane oceny

Czemu autopomoc 24h łódź ?

Autopomoc 24h Łódź

Postanowilismy założyć autopomoc w Łodzi w głównej mierze dlatego, że jest zlokalizowana przy autostradach A1 i A2, którymi każdego roku podróżuje miliony kierowców, pokonując Polskę wzdłuż i wszerz. Poza ruchem aut osobowych odbywa się na nich także intensywny ruch samochodów ciężarowych, co skutkuje wieloma nieprzewidzianymi zdarzeniami. Łódź leży nemal na skrzyżowaniu obu nitek autostrad w centrum Polski i jest oczywistym miejscem na nasza autpomoc.

Co możemy dla Ciebie zrobić w mieście łódź ?

Łódź

Nasza autopomoc w Łodzi oferuje wszelkie usługi związane z pomocą drogową zarówno stacjonarne jak i mobilne. Dyżurujemy pod telefonem w Łodzi 24h 7 dni w tygodniu, patrolujemy także drogi ekspresowe. Stan dróg w województwie łódzkim pozostawia wiele do życzenia, dlatego wyszliśmy naprzeciw klientom, uruchamiając wulkanizację 24h. Przyjedziemy auto naprawić na miejscu awarii lub odholować do warsztatu. Pomożemy kierowcom aut osobowych i ciężarowych. Nasza firma autopomocy UUJ stanie zawsze na wysokości zadania.

Często zadawane pytania